Pracownia logistyczna

Nasze Technikum wyróżnia możliwość korzystania z nowoczesnych systemów  w profesjonalnej sali logistycznej oraz odbywanie praktyk w ciekawych miejscach z dużym potencjałem.

Pracownia logistyczna wyposażona jest w 24 stanowiska vCloudPoint działające w chmurze obliczeniowej. Terminale funkcjonujące jak tradycyjne komputery PC umożliwiają korzystanie z programów takich jak: LoMag, WinSAD czy TransSped.

Dodatkowo w pracowni umiesz ony jest pełnowymiarowy model magazynu oraz symulator wózka widłowego, z których to uczniowie korzystają w trakcie zajęć.

Dla kandydatów wiążących swoją przyszłość ze służbami mundurowymi atutem wyróżniającym nas spośród innych Szkół jest pilotaż MON, zajęcia mundurowe, wyjazdy na poligony itp.

Absolwenci mogą liczyć na zatrudnienie m.in. w wojsku, w firmach transportowych (np. spedycja), portach lotniczych, a także magazynach czy sklepach wielkopowierzchniowych. Jeśli zdecydujesz się na dalsze kształcenie, to po studiach znajdziesz pracę w firmach produkcyjnych, handlowych, komunikacyjnych, czy też w logistyce kontraktowej.

Skip to content