Aktywna Bydgoszcz – Aktywna społeczność BZDZ

Drodzy uczniowie, pracownicy i sympatycy aktywnego spędzania czasu :

1 dzień wiosny już za nami.

Tego dnia zaczynamy trening miast przed rywalizacją o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2021, który w tym roku rusza w czerwcu.

Mam nadzieję, że tak jak w ubiegłym roku włączycie się do rywalizacji i aktywnie będziecie reprezentować naszą szkołę i kręcić kilometry dla naszego miasta – Bydgoszczy :)

Co należy zrobić ?

pobrać aplikację Aktywne Miasta

zrobić wiosenny przegląd roweru

ruszyć w trasę

#aktywnabydgoszcz #rowerowastolicapolski 

To już najwyższy czas, aby odpalić bezpłatną aplikację Aktywne Miasta i włączyć się do rowerowej rywalizacji organizowanej po raz trzeci przez bydgoszcz.pl oraz Rowerowa Stolica Polski. Dziś odbyła się konferencja prasowa, w której zachęcaliśmy do udziału w zabawie. Pierwszego dnia wiosny -21 marca ruszamy z oficjalnym treningiem miast, który potrwa do 21 maja. To rozgrzewka przed czerwcowymi zmaganiami cyklistów z całej Polski! Bydgoszcz tradycyjnie powalczy o puchar razem z sąsiadami z Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz.                                                         Więcej informacji uzyskacie jak zwykle na naszej stronie: https://www.aktywna.bydgoszcz.pl/news/374/rowerowastolicapolskitymrazemwwiosennejodsonieiznowaplikacj

 

  •  W razie jakichkolwiek problemów z aplikacją  i pytań służę pomocą.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Żaneta Chmielewska ( n-l WF )

Data publikacji: 22-03-2021