Już 11 kwietnia przyjeżdża do naszej szkoły Grohe Plumber School Truck!

Drodzy Uczniowie! 🤓
 
Już 11 kwietnia przyjeżdża do naszej szkoły Grohe Plumber School Truck! 😄Jest to ciężarówka szkoleniowa, która wyrusza w trasę po Polsce. 🚛 🇵🇱 Polska jest pierwszym krajem na trasie, którą mobilne centrum GROHE odwiedzi po prestiżowych targach ISH we Frankfurcie.
 
W odpowiednio wyposażonym trucku będzie można wziąć udział w profesjonalnych warsztatach z ekspertami oraz z bliska przyjrzeć się nowoczesnym sprzętom. Na pokładzie Grohe Plumber School Truck jest możliwość przeprowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych na temat nowoczesnych rozwiązań sanitarnych w instalacjach.
 
Założenie jest takie, że w ciągu 1 dnia, od godziny 9:00 do 15:00 można zaprosić do ciężarówki 3 grupy młodzieży. Każda grupa nie powinna mieć więcej niż 10-12 uczniów. Zajęcia będą trwały ok 1,5 godziny (2 godziny lekcyjne).
 
Dodatkowo zaplanowane jest oddzielne spotkanie dla kadry pedagogicznej szkół i ośrodków ZDZ. Przeprowadzone zostaną z nimi zajęcia pod kątem możliwości wykorzystania produktów Grohe do zajęć praktycznych.
 
 
Dla ciekawych 🤓✏️ – kilka szczegółowych danych dotyczących charakterystyki ciężarówki szkoleniowej Grohe:
 
-ciężarówka jest pojazdem, który musi się otworzyć i zamknąć przed każdą z lokalizacji
-przyjazd do każdej lokalizacji zaplanowany jest na godzinę 8:00 rano i odjazd maksymalnie do godziny 17:00
-ciężarówka ma 17 m długości, 10 m po całkowitym rozłożeniu szerokości i waży 40 ton
 
Całe to wydarzenie już 11 kwietnia u nas w szkole! Do zobaczenia! 😊
 
JW🎀
 

Data publikacji: 28-03-2022