Nasi uczniowie w akcji – podsumowanie I semestru

Przedsięwzięcia skierowane do uczniów naszej szkoły, które organizował i w których uczestniczył Dyrektor Mieszko Wdowiak:

  Ratownictwo lodowew sobotę 4 lutego 2017 w Kruszwicy odbyło się Wojewódzkie Szkolenie Specjalistyczne z ratownictwa lodowego, w którym uczestniczyli nasi uczniowie. Pomimo zimna odwagi nie zabrakło i wszyscy uczestnicy zakosztowali kąpieli w Gople.

więcej zdjęć tutaj

Finał WOŚP w Bydgoszczy – 16 stycznia 2017 – 25 finał – w tym dniu nie mogło zabraknąć naszych uczniów, którzy bardzo dzielnie kwestowali na ulicach Bydgoszczy. Nasza grupa wolontariuszy liczyła w w tym roku 73 osoby. Było chłodno, było ślisko ale gorące serca pozwalały przetrwać wszelkie niedogodności.

więcej zdjęć tutaj

36 Wigilia Turystów – 9 grudnia 2016 – w tym roku ponownie mieliśmy zaszczyt gościć w progach samostrzelskiej szkoły aby spotkać się w turystycznym gronie przy symbolicznym wigilijnym stole.

 

Szkolenie ratowników wodnych – grudzień 2016 – kolejna grupa naszych uczniów zasiliła szeregi ratowników wodnych

 

Za nami kolejna edycja konkursu tanecznego Tańcz z Siódemką. Naszą szkołę w tym roku reprezentowały Kasia i Natalia. Gratulujemy pięknych występów.

 

 Zawody pływackie szkół ponadgimnazjalnych – 26 października 2016 – debiut naszych uczniów . Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy startów i rekordów życiowych!

 

 Pokazy ratownictwa wysokościowego – w piątek, 21 października 2016, na koniec drugiego dnia konferencji dotyczącej edukacji dla bezpieczeństwa na terenie WSG odbyły się pokazy ratownictwa wysokościowego PSP. W roli pozorantek wystąpiły Gosia i Sylwia, dwie uczennice naszej szkoły

 

 Szkolenie ratowników medycznych21 września 2016 w Mroczy odbyło się szkolenie ratowników medycznych oraz strażaków z zakresu przeprowadzania triage’u oraz procedur zdarzeń masowych. Grupa naszych uczniów miała możliwość uczestniczyć w tym szkoleniu w charakterze pozorantów

 

Data publikacji: 05-02-2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *