Pomoc dla Karoliny

18-letnia Karolina prosi o pomoc. Poniżej przekazujemy szczegółowe informacje ze strony Fundacji DKMS. Przeczytajcie. Przypominamy też, że w najbliższy piątek – 6 listopada – będzie w naszej szkole mama Karoliny. Osoby, które wyraziły chęć bycia dawca szpiku proszone są o kontakt w czwartek – 5 listopada – z Kasią Winiarską z klasy 4T.
M.Musielak
 

+++ DAWCA SZPIKU POSZUKIWANY! +++

Karolina z Parlina niedawno skończyła 18 lat i uczy się w 3 klasie technikum. Za rok będzie miała maturę i zostanie technikiem żywienia i usług gastronomicznych. Pełnoletniość postawiła przed nia jednak trudne wyzwanie. Usłyszała diagnozę- ostra białaczka szpikowa. Karolina z dnia na dzień musiała wstrzymać wszystkie swoje plany, ale nie poddaje się i wierzy że kiedyś je zrealizuje. Jej największą pasją jest gotowanie, marzy o tym by kiedyś stała się ona także sposobem na życie. Sumiennie uczy się zasad gotowania, po to by za chwilę wszystkie złamać i stworzyć coś nowego i pysznego. Ma również inne pasje- jest kapitanem koszykarskiej drużyny. Można powiedzieć, walkę ma we krwi!
I walczy. Z całych sił…
W tym trudnym momencie wspierająkarolina ją przyjaciele i bliscy. Wszyscy, wspólnymi siłami chcą pomóc Karolinie przezwyciężyć chorobę. Nie jest łatwo. W tej chwili cały jej świat to szpitalna izolatka i leczenie.
Karolina wierzy, ze będzie lepiej, ale żeby tak się stało potrzebny jest zgodny dawca, który zgodzi się podzielić się z nią swoimi komórkami macierzystymi. Jak na razie takiej osoby nie ma.

BYĆ MOŻE TĄ OSOBĄ JESTEŚ WŁAŚNIE TY. Zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku w bazie Fundacji #DKMS Polska i daj Karolinie i innym szansę na życie!
Możesz to zrobić online:
+++ http://bit.ly/dawca_dla_karoliny_poszukiwany +++
Rejestracja zajmuje tylko chwilę.

Jeśli jesteś już w bazie PODAJ TEN APEL DALEJ! Może wśród Twoich znajomych jest ten, który będzie w stanie uratować życie Karolinie lub innemu choremu……..”

Autor wpisu: MM

Data publikacji: 04-11-2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *