Wirtualna strzelnica w naszej szkole!

 

Z dumą informujemy, że od lutego bieżącego roku, nasza szkoła została wyposażona w Zaawansowany System Szkolenia Strzeleckiego „Wisła” – wirtualną strzelnicę dla naszych uczniów.

Zaawansowany System Szkolenia Strzeleckiego „Wisła” jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań umożliwiających bezpieczny trening strzelecki, przy wykorzystaniu własnej broni palnej lub specjalnej repliki i przy zastosowaniu połączenia techniki komputerowej oraz systemów laserowych. To realistyczny symulator przeznaczony do nauki i podnoszenia poziomu wyszkolenia strzeleckiego, na każdym poziomie umiejętności posługiwania się, zróżnicowaną gamą uzbrojenia – obejmującą pistolety, pistolety maszynowe, karabiny i subkarabinki.

Właśnie rozpoczęliśmy pierwsze zajęcie „na rozgrzewkę”. A już po feriach szkolenie strzeleckie w naszej szkole, dzięki stałemu dostępowi do najnowszych technologii, wejdzie na zupełnie nowy poziom!

System zostanie również udostępniony wszystkim chętnym, odwiedzającym naszą szkołę w czasie „Drzwi otwartych”, w kwietniu br.

 

 

 

Data publikacji: 22-02-2024