Wspólnie uczcijmy 76. rocznicę Bitwy pod Monte Cassino i 50. rocznicę śmierci gen. W. Andersa

 •  Ministerstwo Obrony Narodowej zaprasza do udziału w akcji pod hasłem:
 • „CZERWONE MAKI-BOHATEROM MONTE CASSINO”. Zaśpiewajmy wspólnie tę patriotyczną pieśń, która w trudnych czasach dodawała otuchy Polakom i przypomina o niezłomności żołnierzy 2 Korpusu Polskiego.
 • Nagraj filmik jak śpiewasz solo, w duecie lub z rodziną pieśń „Czerwone maki na Monte Cassino” – w tempie marsza, bez towarzyszących instrumentów. Załóż słuchawkę i śpiewaj razem z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego (zobacz wideo pod linkiem poniżej). Filmik nagraj w poziomie, w formacie mp4.
  https://www.youtube.com/watch?v=Qnvoxe0YT3c&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3y3WzMbFh3wLvCfu7Qmu2nJ7cf_FK7uGGwc6vAfYy_t9SBqmTkOYzYjso
 • Prześlij nagranie
  Plik do 50 MB wyślij na adres czerwonemaki@mon.gov.pl
  Na nagrania czekamy do środy 13 maja 2020 r.
  Pierwszych 30 filmików nagrodzimy żołnierskimi plecakami z materiałami promocyjnymi MON i Wojska Polskiego.

 • Dołącz zgodę
  Z całości lub z fragmentu Twojego filmiku chcemy zmontować spot pt. CZERWONE MAKI-BOHATEROM MONTE CASSINO. Dlatego należy wypełnić, podpisać i przesłać emailem wraz z filmikiem skan lub zdjęcie zgody na wykorzystanie nagrania i wizerunku. Oba formularze znajdziesz pod linkiem:
  https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/wspolnie-uczcijmy-76-rocznice-bitwy-pod-monte-cassino-i-50-rocznice-smierci-gen-w-andersa

  Wydział Prasowy
  Centrum Operacyjne Ministra Obrony Narodowej

Data publikacji: 07-05-2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *