Zakończenie mundurowego roku szkolnego

Zakończenie mundurowego roku szkolnego 2016/17 ze sztandarem BZDZ, hymnem państwowym i wciągnięciem flagi na maszt odbyło się zgodnie z ceremoniałem. Pan płk Groch powitał zaproszonych gości – przedstawicieli  wojska, służby więziennej, policji, LOK-u oraz przedstawicielkę posła Bartosza Kownackiego.

Następnie odczytano i wręczono uczniom akty mianowania  na kolejne stopnie. Prezes BZDZ wręczył puchary, dyplomy i medale za udział w zawodach strzeleckich o puchar prezesa w konkurencjach wieloboju, karabinka sportowego i drużynowej. Nagrodzono także uczniów, którzy wyróżnili się przy urządzaniu sali pożarniczej w naszej szkole. Dyrektor bydgoskiego LOK wręczył wyróżniającym się kadetom srebrne odznaki zasłużony dla LOK. Przekazano również podziękowania i medal od Stowarzyszenia Miłośników Starego Fordonu za udział wolontariuszy z naszej szkoły w zabezpieczeniu święta Starego Fordonu 2017.

Na zakończenie pani Julia Rozworowska z biura poselskiego Bartosza Kownackiego – sekretarza stanu w MON odczytała jego podziękowania i życzenia dla naszej szkoły, w tym z okazji dostania się do pilotażowego programu szkoleniowego MON.

Data publikacji: 09-06-2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *