Próbna MATURA 2020

Drodzy Maturzyści,
na podstawie Informacji dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 26 marca 2020r. dot. próbnego egzaminu maturalnego niniejszym informujemy, że nasza szkoła zamierza przystąpić do przeprowadzenia zdalnej, próbnej matury.

Zgodnie z powyższą informacją, w próbnym egzaminie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie, którzy wyrażą taką chęć, matura próbna jest dobrowolna. Jeżeli ktoś z Was nie ma dostępu do Internetu prosimy o wcześniejszą informację, w celu przygotowania arkuszy w formie wydruków (istnieje możliwość odbioru arkuszy w szkole).
Waszym zadaniem będzie, po pobraniu materiałów (w wyznaczonych poniżej terminach) ze strony Centralnej Komisji Egzaminacyjnej lub wybranej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej:
– rozwiązanie zadań w domu w takim czasie, jaki jest przeznaczony na ich wykonanie na egzaminie (czas podany w powyższej tabeli),
– zapisanie swoich rozwiązań w ustalonej przez szkołę/nauczyciela formie (proponujemy i rekomendujemy: może być na zwykłej kartce papieru, numerując kolejno rozwiązywane zadania),
– przesłanie CZYTELNYCH rozwiązań, w jednym pliku, jedna próbna matura na adres e-mail: probnamaturabzdz@wp.pl, do 30 minut po zakończeniu pisania.

Egzamin próbny jest przeprowadzany dla Was w celu informacyjnym (danie kolejnej szansy na pracę z arkuszem w czasie przeznaczonym na rozwiązanie zadań na egzaminie) oraz diagnostycznym (odpowiada Wam na pytania: co już opanowałam/opanowałem w stopniu zadowalającym, a które wiadomości i umiejętności wymagają jeszcze doskonalenia). 

Próbne matury nie będą oceniane.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem.

POWODZENIA ! 

Data publikacji: 31-03-2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *