Technik logistyk oraz Technik żywienia i usług gastronomicznych – czyli kilka słów o zawodach z przyszłością

Poznaj zawody, w których kształcimy w Szkole Technicznej przy BZDZ w Bydgoszczy.               Wybierając jeden z nich możesz uczyć się na profilu: wojskowym, policyjnym, strażackim lub służby więziennej.

  • TECHNIK LOGISTYK

Drodzy Ósmoklasiści i Szanowni Rodzice, zastanawiacie się nad zawodem z przyszłością? Kierunkiem nauki, który wyposaży ucznia w szeroki wachlarz kompetencji i zbuduje fundamenty pod dalszy rozwój? Mamy to! :)

Logistyk to osoba zajmująca się m.in. planowaniem, nadzorowaniem i zarządzaniem przepływami surowców lub materiałów, ale nie tylko ! :) 
Rozwój Internetu i branży e-commerce sprawia, że na rynku pracy zwiększa się zapotrzebowanie na specjalistów ds. logistyki i zarządzania nią w sieci. 💻🌐

Dlaczego to zawód z przyszłością?
Rozwój osobisty i prestiż menedżerski zawsze będą cenione! Dodatkowo, niezależnie od zautomatyzowania procesów, dostawy z punktu A do B będą musiały się odbyć. To właśnie logistycy będą odpowiedzialni za kreowanie rozwiązań ułatwiających funkcjonowanie kosmopolitycznego społeczeństwa. :) 

#szkoła #technikum #logistyka WŁASNE #pracownie WYSOKIE #wyniki WYJĄTKOWA #atmosfera LOGISTYKA #wmundurze

  • TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH 

Żywienie ludzi to ogromna odpowiedzialność. Pomoc innym w osiąganiu żywieniowych celów to ogromna satysfakcja.                                           

Współczesny świat stawia przed technikami żywienia i dietetykami wciąż ambitniejsze wyzwania.

Technik żywienia i usług gastronomicznych to zawód dla osób chcących realizować kulinarne             i dietetyczne pasje. Doskonałym połączeniem jest pasja do sportu i profesjonalna wiedza dotycząca żywienia. 
Uczniowie będący na tym kierunku uczą się urządzać restauracje, układać diety, umiejętnie sporządzać potrawy zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia, estetycznego ich podania i prawidłowej obsługi gości. Zdobywają umiejętności aktywnego zachowania się na rynku, prowadzenia własnej działalności gospodarczej i sporządzania biznesplanu. 💻🖨

Dlaczego to zawód z przyszłością?
Pęd współczesnego społeczeństwa i coraz wyższe wymagania konsumentów dynamizują branżę dietetyczną i gastronomiczną, to ciągły rozwój i doskonalenie. To szansa na własny, pewny biznes.

#szkoła #technikum WŁASNE #pracownie WYSOKIE #wyniki WYJĄTKOWA #atmosfera #GASTRONOMIA #ŻYWIENIE #wmundurze

 

Data publikacji: 31-03-2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *